poptavka@tempus-design.cz

+420 737 140 697

Otevírací doba Showroom Chodov: PO-PÁ od 09:00 do 17:00 h

O architektovi

Architektka

Aneta Krupková

Individualita, komplexnost, estetika a funkčnost. Tak bych ve zkratce popsala svůj přístup k interiérům, k jejich navrhování, vnímání i užívání. Každý klient má svůj individuální pohled na svět, svoje naprosto specifické potřeby a životní styl. Každý jsme jiný, a tak je to naprosto v pořádku. Na začátku každé spolupráce ve vztahu klient-architekt by podle mého názoru měla být diskuse. A to nejen o interiéru a designu, ale naopak o všem možném, co se klienta dotýká, co ho zajímá. I zdánlivě nesouvisející informace či na první pohled zanedbatelný detail z klientova života může být naprosto zásadním pro návrh jeho vysněného interiéru. My architekti jsme tu pro to, abychom co nejlépe navnímali potřeby klienta a na základě nich vytvořili interiér šitý klientovi na míru. Interiér, který bude splňovat nejen jeho estetické požadavky, ale interiér, který bude plně funkční a ve kterém se klient bude cítit příjemně. Klient je totiž ten, který v daném interiéru bude žít, a proto hlavně on s ním musí být ve všech ohledech spokojený.

Již od studií na FA ČVUT mě provázela preciznost, systematičnost a záliba ve funkčnosti. Ráda řeším věci do detailu, baví mě nalézání nových řešení a učení se novým věcem. Zkušenosti jsem během svého dosavadního profesního života nasbírala působením v menším architektonickém ateliéru a následně mnohaletým působením v interiérovém studiu, které se specializovalo na návrhy a realizace luxusních interiérů na klíč.

Mám zkušenosti jak s interiéry moderního minimalistického rázu, tak s interiéry ve stylu moderní klasiky.

Nejsem vyhraněná pro jeden jediný styl interiéru a ani nejsem zastáncem přesného definování stylů a jejich rozhraní. Dle mého pohledu nic takového neexistuje. Vždy záleží na mnoha faktorech a konkrétní interiér je výsledkem právě jejich kombinací.

Referenční projekty