Byt Simony Krainové čeká rekonstrukce. Z luxusu, kde nechybí fotografie modelky v nadživotní velikosti, vás bude přecházet zrak

Modelka Simona Krainová (49) si po 12 letech života v pražském bytě společně s rodinou udělala radost a rozhodla se pro kompletní rekonstrukci. Fanouškům nyní ukázala, jak bude jejich luxusní byt vypadat včetně dětských pokojů nebo překrásné šatny.

Že má Simona Krainová styl, o tom není pochyb. Ostatně nyní to potvrdila i co se bydlení týče. Její manžel Karel Vágner prozradil, jak vlastně celý nápad na rekonstrukci bytu přišel. „Domov je pro naši rodinu nejvíc. Náš byt jsme začali řešit před 12 lety. Pro začátek jsme koupili vedlejší byt, který patřil Daře, měli jsme štěstí, že byl hned vedle. Byty jsme propojili a kompletně zrekonstruovali a připravili k narození našich kluků. Byt byl naprosto nádherný, ale jak se narodili, explodovala doslova bomba!“ prozradil.

Rekonstrukce byla nevyhnutelná

„Maxík ťapal ručičkama od jídla při rytmech Teletubbies po stěnách. Bruno ho úspěšně následoval a postupem času do brazilské třešně na podlaze, nejen těmi oranžovými tatrovkami kreslili nepravidelné a trvalé obrázky. Časem, jak se naše rodina rozrůstá se k nim přidaly dvě parťačky Angela & Aisha. Když to shrnu, tak se nám podařilo byt zdevastovat a po 12 letech jsme konečně ready na kompletní rekonstrukci,“ napsal k fotografiím, na kterých uvidíte budoucí bodobu jejich krásného bytu. Manželé vsadili na neutrální tóny, které luxus ještě podtrhují. Základ industriálního bydlení byl položen a jeho filozofie a duch zůstaly, i když ve velkých halách chudé umělce vystřídali movití byznysmeni hledající originální způsob života a bydlení.

Simona i Karel jsou nadšením

Dvojice se netají tím, že plány předčily jejich očekávání a nemohou se dočkat, až bude hotovo. „Chceme Vám dnes ukázat návrh našeho nového bytu, ze kterého jsme nadšeni a na který se nesmírně těšíme,“ napsal Vágner k návrhům. Fanoušci jejich budoucí nový byt obdivují a gratulují k takové nádheře. Bez povšimnutí nezůstaly ani fotografie Simony, které jednoduše nejdou přehlédnout.

Zdroj článku
Instagram Karla Vágnera  , https://www.svetzeny.cz/

Leave A Comment