RD_Bosilec_VH_2.jpg
TEMPUS_DESIGN_LOGO.png
  • Black Instagram Icon

Jak pracujeme

Ať už se chystáte stavět svůj vysněný dům, nebo chcete pomoct s vybavením bytu či rekonstrukcí některého z pokojů, rádi vám pomůžeme. Žádný projekt pro nás není příliš velký, ani moc malý. Vždy si nejdříve vyjasníme očekávání, budget, vyladíme styl a vše přizpůsobíme vašim individuálním potřebám, preferencím a životnímu stylu. 

Co si mám připravit pro první kontakt?

V první řadě byste měli vědět, že celým procesem vás bezpečně provedeme. A to i v případě, pokud si nejste úplně jisti vaší konkrétní představou. Na začátek potřebujeme jen vědět, o jaký prostor se jedná, zda jde o byt nebo dům, či jen vybraný pokoj. Zda se teprve staví, nebo už stojí, či se jedná o rekonstrukci. Bude fajn, když nám pošlete půdorys s rozměry a pokud je to možné, tak i fotografie. To nám na první kontakt zcela stačí.

Kdy se dozvím, kolik to bude stát?

Tuto důležitou otázku řešíme vždy na začátku projektu. Jakmile od vás budeme mít půdorys, tak si začneme povídat o vašem stylu. Pošleme vám náš manuál, ze kterého si vyberete, co je vám nejbližší, ukážeme vám spoustu krásných inspirací a zjistíme, co se vám nejvíc líbí. Hned poté vám připravíme cenovou nabídku interiérové studie a projektové dokumentace. Ta podléhá vašemu schválení a až následně se pustíme do práce. Nekupujete žádného zajíce v pytli.

Jak mám vědět, že se trefíte do mého vkusu?

Posláním naší práce je, abyste se do svého prostoru zamilovali. Této misi jsme naplno oddaní a v celém našem tvůrčím procesu s každým klientem úzce spolupracujeme. Sdílíme navzájem inspirace, přizpůsobujeme styl individuálně, maximálně využíváme možností daného prostoru a zároveň respektujeme dohodnutý budget. Tak zabezpečíme, že výsledek bude odpovídat vašim představám a vašemu vkusu.

Musím si u vás objednat celou realizaci?

Naší výhodou je, že vám dokážeme nabídnout velmi komplexní služby, od návrhu až po realizaci. Rádi pro vás připravíme návrh interiéru a projektovou dokumentaci i pro pozdější realizaci. To samé platí pro komerční prostory, hotely či kanceláře. Vždy vám vyjdeme vstříc dle vaší konkrétní situace.

robin-van-geenen-YBcjvOiwMXM-unsplash.jp
obyvak_tmavsi podlaha.jpg
RD_Bosilec_L.jpg
01_Varianta 1_ostrůvek_6 - Foto.png

Chic and Sophisticated

Elegant and Modern

Unique and Extravagant

Simple and Timeless