Krainová poprvé ukázala bydlení: Luxusní střešní apartmán v rekonstrukci! Zničily ho děti

Není tajemstvím, že Simona Krainová (49) se svou rodinou žije v pražských Dejvicích, kde si koupila střešní apartmán. Její sousedkou bývala Dara Rolins (49), od níž si právě modelka posléze druhý byt odkoupila a prostory propojila. Teď poprvé pozvala veřejnost i dovnitř.

S manželem Karlem Vágnerem (46) si byt poprvé zrekonstruovali před 12 lety. Vytvořili si z něj hnízdečko lásky. Jenže pak se narodili synové Max a Bruno a bylo „vymalováno“. A to doslova. Kluci byt postupem času natolik »zničili« a zabydleli, že Krainovou čeká další rekonstrukce.

 

„Domov je pro naši rodinu nejvíc. Náš byt jsme začali řešit před 12 lety. Pro začátek jsme koupili vedlejší byt, který patřil Daře, měli jsme štěstí, že byl hned vedle. Byty jsme propojili, kompletně zrekonstruovali a připravili k narození našich kluků. 

naprosto nádherný, ale jak se narodili, explodovala doslova bomba! Maxík ťapal ručičkama od jídla při rytmech Teletubbies po stěnách. Bruno ho úspěšně následoval a postupem času do brazilské třešně na podlaze, nejen těmi oranžovými tatrovkami, kreslili nepravidelné a trvalé obrázky. Časem, jak se naše rodina rozrůstá, se k nim přidaly dvě parťačky Angela & Aisha. Když to shrnu, tak se nám podařilo byt zdevastovat a po 12 letech jsme konečně ready na kompletní rekonstrukci. Chceme Vám dnes ukázat návrh našeho nového bytu, ze kterého jsme nadšeni a na který se nesmírně těšíme,“ napsal Karel Vágner mladší na sociální síť.

Se Simonou našli firmu, která jim vzhled nově upraveného bytu navrhla a následně ho i zrealizuje. Krainová s manželem se tak pochlubili svým domovem. Právě tak bude jejich podkrovní byt o rozloze 240 m² nyní vypadat.

Leave A Comment