Simona Krainová si bude užívat luxusu v novém bytě. Nebude chybět ani její portrét v životní velikosti!

Simona Krainová a její nové bydlení.

Modelka a v posledních letech především influencerka Simona Krainová si po letech života v pražském bytě spolu se svou rodinou nadělila předčasný dárek k Vánocům v podobě kompletní rekonstrukce bytu. Fanouškům se na svém Instagramu pochlubila, jak bude jejich byt vypadat a nevynechala pohled do dětských pokojů či šatny. Přesvědčte se sami, že se jedná o opravdový luxus.

Že je Simona Krainová žena vkusu a dokonalého stylu, o tom není žádných pochyb a je to o ní všeobecně známo. Nyní to potvrdila i co se bydlení týče. Simonin manžel Karel Vágner na svém Instagramu prozradil, že se jejich byt chystá na rekonstrukci.

A jak vlastně bude vypadat, až bude hotovo? „Domov je pro naši rodinu nejvíc. Náš byt jsme začali řešit před 12 lety. Pro začátek jsme koupili vedlejší byt, který patřil Daře, měli jsme štěstí, že byl hned vedle. Byty jsme propojili a kompletně zrekonstruovali a připravili k narození našich kluků. Byt byl naprosto nádherný, ale jak se narodili, explodovala doslova bomba!“ nadšeně prozradil svým fanouškům.

Ke svému zveřejněnému příspěvku navíc doplnil, že je celá rekonstrukce nevyhnutelná, protože byt nese jasné známky opotřebení. „Maxík ťapal ručičkama od jídla při rytmech Teletubbies po stěnách. Bruno ho úspěšně následoval a postupem času do brazilské třešně na podlaze, nejen těmi oranžovými tatrovkami kreslili nepravidelné a trvalé obrázky. Časem, jak se naše rodina rozrůstá, se k nim přidaly dvě parťačky Angela & Aisha. Když to shrnu, tak se nám podařilo byt zdevastovat a po 12 letech jsme konečně ready na kompletní rekonstrukci,“ napsal k fotografiím. A je to opravdový luxus.

Dvojice se netají tím, že je celá rodina z návrhu nadšená a nemohou se dočkat, až budou mít svůj milovaný domov hotový. „Chceme Vám dnes ukázat návrh našeho nového bytu, ze kterého jsme nadšeni a na který se nesmírně těšíme.“ Celou rekonstrukci na svém profilu sdílela i modelka, která příspěvek komentovala slovy: „Lépe bych to neřekla, snad jen jedno obrovské díky Vám.“

Leave A Comment